Vyhledávání


Kontakt

Tuning Club Děčín, o.s.
IČ: 270 57 186

Kontaktní adresa pro poštovní zásilky:

Tuning Club Děčín, o.s.
Rudolf Brejška
Raisova 882/4
405 02 Děčín 4

M: +420 602 463 708

E-mail: dc-tuning@centrum.cz

Jak se stát členem

Členství v Tuning Clubu Děčín, o.s. je podmíněno uhrazením členského příspěvku ve výši 300,-Kč ročně. Jak je popsáno ve stanovách klubu, členem klubu se může stát každý člověk vlastnící nebo užívající upravený automobil nebo automobil, na němž budou v dohledné době provedeny některé technické nebo estetické změny odlišující vůz oproti sériovému provedení. Zvláštní výjimku mají automobiloví veteráni (i bez veteránských RZ), u kterých není vyžadováno provedení jakýchkoliv úprav oproti originálnímu stavu. Zároveň musí člen s námi odjezdit alespoň dvě motoristické události ročně (tuningový sraz, automobilové závody, sraz veteránů, apod.).

Pokud se chcete stát členem, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu na adrese dc-tuning@centrum.cz. V příloze zašlete fotografie sebe a svého vozu a připojte text o provedených či plánovaných úpravách na svém voze, podle vzoru členů již na tomto webu registrovaných. Pokud z jakýchkoliv důvodů nemůžete dodat fotografie sebe a svého vozu v přiměřeném počtu a kvalitě, je možno se s námi domluvit na výše uvedeném e-mailu na individuálním nafocení Vás a Vašeho automobilu.

Členem Tuning Clubu Děčín, o.s. se stanete ve chvíli, kdy uhradíte členský poplatek. Členství není časově omezeno a za splnění podmínek členství je doživotní (viz stanovy).