Tuning Club Děčín, o.s.

Kontaktní adresa pro poštovní zásilky:

Tuning Club Děčín, o.s.
Rudolf Brejška
Raisova 882/4
405 02 Děčín 4

M: +420 602 463 708

E-mail: dc-tuning@centrum.cz

O klubu

Na základě ustavující schůze konané dne 10. listopadu 2006 bylo v reakci na stále se zvyšující počet upravených vozů v okrese Děčín a absenci trvalého společenství, které by tyto vozy sdružovalo, rozhodnuto o založení 1. oficiálního Tuning Clubu Děčín. Dne 21. února 2007 jsme se stali občanským sdružením zapsaným v registru Ministerstva vnitra České republiky pod názvem "Tuning Club Děčín, o.s.", pod číslem jednacím VS/1-1/66640/07-R.

Naše vozy možná nezdobí titulní strany prestižních časopisů a serverů věnujících se tuningu, ale tento klub stojí především na lidech, přátelských vztazích a zájmu o společná hobby, kterými pro nás všechny úpravy aut, tuningové srazy a automobilové sporty jsou.

Kromě vzájemného poskytování rad, zkušeností a pomoci je jedním z hlavních pilířů klubu organizace účasti členské základny na srazech upravených vozidel, ať už v podobě společných cest vozů na srazy, nebo v podobě pravidelného setkávání členů.

Počet členů není nikterak omezen. Uvítáme každého zájemce o problematiku úprav automobilů, který splňuje podmínky členství, uvedené v rubrice "Jak se stát členem" a ve "Stanovách klubu".